Relocate
by
Relocate
Relocate
Переїзд Вашого бізнесу до ЄС
Повне супроводження при переміщенні Вашого бізнесу
Що входить до послуги?
LEXLIGA забезпечить комплексне переміщення Вашого бізнесу з України до ЄС
  • Підготуємо дорожню карту релокації, термінів та вартості
  • Забезпечимо комфортну релокацію виробництва / складів / офісу
  • Повне юридичне супроводження релокації, а саме:
Наші переваги
12
15
50
%
90
Років на ринку
юридичних послуг
Команди LEXLIGA - адвокати
Партнерів у країнах світу
Ключових напрямків
+
Актуальність для українського бізнесу
Щодо українського бізнесу зокрема, в останній рік питання релокації бізнесу за кордон почало цікавити українців дедалі частіше. Через нестабільну політичну та економічну ситуацію, військову агресію, багатьом власникам бізнесу доводиться приймати рішення про переміщення бізнесу за кордон – на певний час або на постійній основі, частково, або ж повністю, реєструючи нову компанію, створюючи представництво компанії або філію.

Сфери українського бізнесу, які найактивніше переїжджають за кордон – консалтингові, маркетингові компанії, компанії в IT сфері та інші компанії, які працюють у сфері надання професійних послуг.

Серед українських компаній, останнім часом надається перевага таким юрисдикціям для релокації як Польща, Кіпр, Чорногорія, Словаччина, Болгарія, Естонія, Бельгія, Великобританія, Німеччина – тобто, реєстрація компаній в Європі користується найбільш попитом.

Не маловажливим аспектом при виборі юрисдикції релокації є вартість процедури переміщення, зокрема оформлення документів на компанію в новій юрисдикції та на фахівців, які переміщуються, відповідно, до заявленого списку, до Німеччини та Великобританії, переїжджають рідше, ніж до інших більш бюджетних країн ЄС.

При прийнятті рішення про переміщення бізнесу та під час самого процесу релокації слід звернути увагу на основні переваги, які дає юрисдикція, враховуючи також, фінансову доступність юрисдикції, економічну та податкову стабільність, доступність банківської системи, переваги для сфери діяльності компанії, розвиток логістики та сумісність з іншими регіонами у торговельно-економічному аспекті, наявність робочої сили, рівень кваліфікації якої задовольнить потреби Вашої компанії.

Таким чином, процес релокації бізнесу в інші юрисдикції є відкритим питанням для українського бізнесу, яке може допомогти вирішити низку проблем, які власники бізнесу не можуть вирішити в юрисдикції початкової реєстрації.
Телефон : +380 50 368 16 00
Email : office(a)lexliga.ua
Контакти
Наш офіс у Києві
м.Київ, 01001
Паркова дорога, 16-а
Наш офіс у Братиславі
811 06 Bratislava
Obchodna 2